.

.

Единствени поволни цени 6-парчиња плетено плетено џакард трпезариско столче, бургундски

Единствени поволни цени 6-парчиња плетено плетено џакард трпезариско столче, бургундски

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Еластично полите. Високострејната ткаенина го прави столот Сликир лесен за облекување и полетување и овозможувајќи му на лизгачот да одговара на повеќето видови столици. Лесно е да се координира со декор на вашата соба. Погоден со големина на столот : Висина на грбот : 17,7 "- 25,6", ширина на грбот : 13,8 "- 17,7" Должина на седиштето : 15. Сликиот за трпезариско столче е истегнување, истегнување што брзо се опоравува.1 "- 17,7", ширина на седиштето : 15. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс. Плетете ја шемата на џакард и секаде еластична. Вклучува сет од 6 покритие за стол за јадење. Го штити столчето за јадење од трева, нечистотија и гребнатини на домашни миленици. Едноставен и стилски дизајн, му дава на вашиот стар, оштетен или грда стол луксузен и брилијантен изглед. Ве молиме, погледнете го мерењето за да бидете сигурни дека столот за трпезарија го опфаќа вклопувањето на вашиот стол пред да го купите и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото.

За производот

Купувачите избираат и