.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1119.84

Од стока
Достапно.

Направени да го завршат вашиот најубав изглед, Калејн од Бринли Ко. Подножјето од 4 мм TRU Comfort Foam ™ Footed додава целодневна удобност, а внатрешниот патент го обезбедува вклопувањето. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и