.

.

Зелени заливски пакувачи

Зелени заливски пакувачи

DEN 207.84

Од стока
Достапно.

Свмити го вашиот мал обожавател со официјално лиценцирани цуцли. Овие ортодонтски цуцли имаат силиконски брадавица и пластичен штит. Логото на тимот е украсено на копчето "со тимски бои што го украсуваат штитот. Сите артикли се тестирани за квалитет и безбедност да бидат 100% БПА бесплатно. Свмити го вашиот мал обожавател - Ништо не е поважно за еден млад обожавател од неговиот или нејзиниот тим. Дозволете му на вашето дете да ја покаже својата поддршка со овие официјално лиценцирани унисекс -тревници . Ортодонтска силиконска брадавица - направена за удобно и безбедно вклопување во устата на вашето новороденче. Тестирано за квалитет - овие тестови за тестови се тестирани за безбедност да бидат 100% БПА бесплатно и се погодни за деца 3 месеци и постари . Лого и бои на тимот - гордо прикажете ги боите и логото на вашите тимови на „копчето“ на цуцката и на штит. Ремек -дела стои зад нашите производи и го гарантира вашето задоволство.

За производот

Купувачите избираат и