.

.

Карат Т.В. Црн и бел дијамант 14KT Бело злато гроздобер прстен за ангажман

Карат Т.В. Црн и бел дијамант 14KT Бело злато гроздобер прстен за ангажман

DEN 11583.84

Од стока
Достапно.

Боја на дијаманти : Црна и Г-Х. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Изработено во 14 KT бело злато. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил.

За производот

Купувачите избираат и