.

.

Серија за кревети за слатки домови - Дополнителни меки микрофибердеи џебни листови - сива, крал на Калифорнија

Серија за кревети за слатки домови - Дополнителни меки микрофибердеи џебни листови - сива, крал на Калифорнија

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Слатка домашна колекција, постелнини, исто така, доаѓаат во различни големини за да одговараат на различни димензии на креветот, вклучувајќи ги и големината на близнаци, полни, кралица и крал. Целосната, кралицата, кратка кралица, кралот, кралот и Кал Кинг вклучува : 1 вграден лист. Близнак, близнак XL, Full, Queen, RV кратка кралица, крал, сплит крал и калифорниски крал со големина сет со длабоки џебови што одговараат на денешните дополнителни густи душеци. 2 перници. Twin and Twin XL вклучува : 1 вграден лист.

За производот

Купувачите избираат и