.

.

Едноставно Дејзи мир на лента со сива торба за перење

Едноставно Дејзи мир на лента со сива торба за перење

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Создадете шарен обичен изглед со мир на вреќа за перење ленти од нашата колекција за рамнотежа. Boundе го обожавате забавното и светло вибрации на оваа торба за перење алишта со цврста лента! Дизајните во оваа колекција ветуваат дека ќе им донесе насмевка на сите што им се среќаваат. Едноставно Дејзи мир на лента од 28 x 36 инчи сива торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

За производот

Купувачите избираат и