.

.

Кабелот за прилагодување на чевли за сопирачки за сопирање на сопирачките на Raybestos H Одбирање: 1997- Ford F150, 2000- Dodge RAM 1500

Кабелот за прилагодување на чевли за сопирачки за сопирање на сопирачките на Raybestos H Одбирање: 1997- Ford F150, 2000- Dodge

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

PG Plus Хардверот за сопирање е произведен на прецизни спецификации во форма, вклопување и функција. PG Plus користи материјали, кои изведуваат на оригинални спецификации на опрема или подобро. Завршете ја реставрацијата на вашиот систем за сопирање со хардвер PG Plus, најчесто превидете компоненти кога станува збор за безбедна, сигурна, мазна работа и тивка сопирачка. Кабел за само-додаток на сопирачката на тапанот.

За производот

Купувачите избираат и