.

.

Студената индустрија Гроздобер Среќен Божиќ Дедо Мраз Графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Аролин Вајдерхолд

Студената индустрија Гроздобер Среќен Божиќ Дедо Мраз Графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност,

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : Лице, Дедо Мраз, сезонски, празник, Божиќ, венец, Холи, шема. Дизајн од Аролинн Вајдерхолд.

За производот

Купувачите избираат и