.

.

Вилсон НБА Форж затворен кошарка на отворено, Браун, 28. Во

Вилсон НБА Форж затворен кошарка на отворено, Браун, 28. Во

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Врвовите на НБА Про е направени за денешната игра. Поставата за задржување на инфлацијата обезбедува постојан отскок за животниот век на топката. Кога се фокусирате на подобро да се подобрите, а не само на добивање резултати, успехот се грижи за себе. Затоа топката за игри на Вилсон Еволуција е најпосакуваната кошарка во средните училишта низ целата земја. Чисто чувство на покривање : чувство и издржливост на про-ниво. Постојана градба на отскокнување : Конзистентно отскокнување секој пат. Задржување на воздухот : Поставата за задржување на инфлацијата создава долготрајно задржување на воздухот.

За производот

Купувачите избираат и