.

.

Бесплатно собрание женско мечето од руно кожурец

Бесплатно собрание женско мечето од руно кожурец

DEN 1339.04

Од стока
Достапно.

Доволно светло за да се издвои од толпата, но сепак е доволно пригушена за да оди со каква било облека, јакната на кожурецот од слободното склопување, е разноврсна, шик опција. Исклучиво на. Материјал : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : долга 32 ”од центарот на вратот на задниот дел. Јака : стојат јака. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долго. Ockебови : Две џебови од предни заварувања. Карактеристики : Супер-меко мечето; Детали за контраст. Cocенски меч -руно кожурец од бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

За производот

Купувачите избираат и