.

.

Чудо нации момчиња графички кратки ракави за спиење маица и џогери, сет за спиење со 2 парчиња, големини 4- & хаски

Чудо нации момчиња графички кратки ракави за спиење маица и џогери, сет за спиење со 2 парчиња, големини 4- & хаски

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Забавни, шарени отпечатоци додаваат декоративен допир на овој сет за спиење на чудо нација со 2 парчиња. Координативните врвни и џогери се совршени за спиење, или само поминуваат време дома. Измешајте и совпаѓајте го овој пријатна врвот и дното со неговите омилени PJs за совршен стил на спиење. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер отпорен на пламен. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар панталони. Карактеристики на TEE : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Сеопфатно печатење или графичко печатење од предната страна. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење со еластична лента за половината за удобност; ленти на страни. Маица и џогери пижами поставени за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и