.

.

Нулум Аделаде Ацтек Висока ниска бушава подрачје за килим, 5 '3 7' 6

Нулум Аделаде Ацтек Висока ниска бушава подрачје за килим, 5 '3 7' 6

DEN 3935.84

Од стока
Достапно.

Создадете оаза во вашиот дом со овој динамички текстуриран килим во југозападен стил. Овој килим е совршен додаток на секоја просторија во вашиот дом што бара завршен допир. Козиста на своето високо-ниско ткаење е токму она што нозете го заслужуваат после долг ден. • Nuloom Adelade Aztec Висока ниска бушава подрачје за килим • Машината направена • Направена во мисирка • Материјал : 100% полипропилен • Поддршка : нелизга јута • Поставување : Внатрешен • Препорачани простории : Дневна соба, спална соба, ходник, ден • Вклучени сесали.

За производот

Купувачите избираат и