.

.

Женски Есенски Зимски Копчиња Плетен Џемпер Со Долги Ракави Кардиган Со Џебови Зелен XL

Женски Есенски Зимски Копчиња Плетен Џемпер Со Долги Ракави Кардиган Со Џебови Зелен XL

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Пакет : други додатоци не вклучуваат. Материјал : детали За Акрилни Влакна : . Мала : Должина : 32,28 " (82см),Биста : 45,67"(116см),Должина На Ракавот : 19,69 " (50см);. Средно : Должина : 32,68 "(83см), Биста : 47,24 "(120см), Должина На Ракавот : 20,08 " (51см);. Голем : Должина : 33,07 "(84см), Биста : 48,82 "(124см), Должина На Ракавот : 20,47 " (52см);. Х-Голем : Должина : 33,46 " (85см),Биста : 50,39"(128см), Должина На Ракавот : 20,87"(53см); Пријатно И Стилски : Останете топло и модерно со овој плетен џемпер кардиган со долги ракави. Разновидни Бои : Изберете од низа цврсти бои што одговараат на вашиот личен стил. Практичен Дизајн : Карактеристики затворање на предното копче и 2 странични влезни џебови за погодност. Висококвалитетна Ткаенина : Изработена од мек и врвен материјал, обезбедувајќи удобност и топлина.

За производот

Купувачите избираат и