.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Ние сме sssssssso подготвени за да излезе сонцето, нели? Со овие сандали со ткаенини со змија, Фарли од Бринли Ко, ќе бидете подготвени за секоја летна авантура што доаѓа на вашиот пат. Усогласеност од 4 мм TRU Comfort Fone ™ ја поддржува ногата, а деталите за есдрил со ѓон додаваат допир на текстура. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и