.

.

Компатибилни замени за Xero Phaser & WorkCentre сет на високи касети со тонер на Yie: 106R Black, 106R Cyan, 106R Magenta, 106R жолт

Компатибилни замени за Xero Phaser & WorkCentre сет на високи касети со тонер на Yie: 106R Black, 106R Cyan, 106R Magenta, 106R

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Зачувајте и отпечатете уште повеќе со нашите компатибилни касети Phaser/Work Centre 6500! Овој список содржи (2) 106 R01597 Црна, (1) 106 R01594 Циан, (1) 106 R01595 магента и (1) 106 R01596 жолти касети со тонер со висок принос. Произведени 100% сосема нови со сите нови делови, вклучувајќи OPC црнци, бришачи и паметен чип за прецизен дисплеј на ниво на тонер, ова се економична алтернатива на скапите OEM (производител на оригинална опрема) ласерски касети и материјали. Нашите компатибилни ласерски касети се поддржани од 100% задоволство од квалитетот и гарантирано е да ги исполнат или надминуваат истите стандарди за квалитет како и оригиналниот бренд (OEM). Компатибилен со следниве печатачи Xerox : Phaser 6500, Phaser 6500/DN, Phaser 6500 N и Work Centre 6505. Ве молиме, забележете, пакувањето на мало може да варира и овие предмети ќе работат само со печатари купени во САД и Канада. Употребата на компатибилни касети за замена и материјали не ја поништува гаранцијата на печатачот. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во Xerox Phaser : 6500, 6500/DN, 6500 N Work Centre : 6505. Вклучено : 2 црна 106 R01597 1 Cyan 106 R01594 1 Magenta 106 R01595 1 Yellow 106 R01596. 100% задоволство и гаранција за живот.

За производот

Купувачите избираат и