.

.

Микс за пијалок во прав од чиста мандарина манго

Микс за пијалок во прав од чиста мандарина манго

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Мандарински манго природен вкус со друг природен вкус. Не може да се чини дека сè што пиете да биде чисто? Замислете пијалок што е засладен природно. Тоа е убавината на кристалната светлина чиста. Нема вештачки вкусови или конзерванси. И само 15 мали калории по порција. Тоа е затоа што чистото е засладено со екстракт од лисја од лисја и шеќер. Засладувачот на брендот Truvia е направен од најдобриот вкус на листот Стивија. Сега тоа е убава работа. Овој производ : 15 калории; Водечки пијалок : 70 калории. Природно засладено; Нема вештачки засладувачи, вкусови или конзерванси. Засладено со шеќер и Трувија. 15 калории на 1/2 пакет. 75% помалку калории од водечките пијалоци. Без глутен. Кошер.

За производот

Купувачите избираат и