.

.

Главни дрвени рака што се повлекуваат лежејќи стол на плажа, сина дланка

Главни дрвени рака што се повлекуваат лежејќи стол на плажа, сина дланка

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Координираниот џеб за координиран пијалок може да одржи телефон, клучеви или очила за сонце. Висина на седиштето 7,8 во. Долната висина на седиштето од нешто помалку од 8 инчи ве тера да се чувствувате како да седите на плажа, но не и во песок. Изберете го вашиот омилен од пет позиции што се повлекуваат, вклучувајќи опција за лежење. Големина 24. Користете на плажа, парк или други настани на отворено каде што столот со висина на долниот дел на грбот е најпосакувана глава што се повлекува и лежејќи дрвена рака на плажа со лесна рамка за плажа лесна и раст од алуминиумска рамка. 5 Позиции за повлекување, вклучително и опција за лежење. Вградена лента за крпи. Лента за рамо со рампа. Шарена и издржлива полиестерска ткаенина отпорна на временски услови. Овој стол има капацитет за тежина до 230 фунти.Опуштете се на плажа во удобност со нашите традиционални главни мрежи што се повлекуваат и столчето од плажа од дрвена рамка. Покривањето е шарена, издржлива и полиестерска ткаенина отпорна на временски услови. Капацитет на тежина до 230 фунти. Потребните потпирачи за дрвени остануваат кул и додаваат класа на изгледот на столот. Вградената лента за пешкири го капачињата на грбот и лентата за рамо на рамото го прави кавга за транспорт.

За производот

Купувачите избираат и