.

.

Лит спортски пијалок калинка од боровинка 28oz, 1ct

Лит спортски пијалок калинка од боровинка 28oz, 1ct

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Bodearmor Lyte е спортски пијалок со низок калории за хидрирање на вашиот активен животен стил. Направено е без вештачки засладувачи и нема додаден шеќер, плус електролити и антиоксиданти спакувани со калиум. BODEARMOR LYTE. Повеќе од спортски пијалок. Без вештачки засладувачи. Нема додаден шеќер. Ниско калории. Електролити спакувани со калиум. Антиоксиданти & Б витамини. Кокосова вода.

За производот

Купувачите избираат и