.

.

BeachlunchLounge Women's Tiered Patchwork фустан, големини S-XXL

BeachlunchLounge Women's Tiered Patchwork фустан, големини S-XXL

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Лизгајте се на фустанот за крпеница на Beach Lunch Lounge и излезете од вратата. Толку совршен за еден ден на сонце, овој лесен облечен фустан е лесен, проток и симпатичен. Идеално за ручек со вашиот BFF или вечера на внатрешен двор. Шарениот печатење на бандана крпеница е нагласена со разнишани нивоа за темелно женски изглед. Тенките, прилагодливи ленти ви овозможуваат да се вклопите правилно. Соло или слоевит со кардиган, овој фустан се вклопува во вашиот ден. Материјал : 52% памук/48% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : краток фустан; хитови веднаш над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Shirred лажичка деколте; замотана панел; Ниво на здолниште. Облечен фустан од крпеница на жените од Beach Lunch Lounge.

За производот

Купувачите избираат и