.

.

Обожавано од Adore Me Women jenny Unnined Racerback Lace Longline Bralette, големини до 3XL

Обожавано од Adore Me Women jenny Unnined Racerback Lace Longline Bralette, големини до 3XL

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Чувствувајте се обожавани секој ден со овој нелиран, пуловер тркач, кој ја фрла линијата помеѓу супер шиење и крајната удобност. Обожавањето од Adore Me's Jenny Bralette има стил на пуловер, го прави супер лесно да се вклучи и да се симне, а V-вратот значи дека нема да се покаже (освен ако, се разбира, сакате да го). Fish Net-Edge му дава вистинска количина на образ. И, ако сте во совпаѓање на долна облека, имате среќа : тоа оди совршено со Panени Панти. Обожавано од Adore Me Women Jenny Unnined Racerback Lace Longline Bralette, големини до XXL материјал : 88% најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Неисполнети. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Неисполнето. Затворање : пуловер. Ремени : Широки ленти за тркала за чипка. Карактеристики : Романтичен рибарски чипка Racerback Unlined Bralette. Женска рибана чипка нелиран пулверски тркачки бек -бек Блалет од обожавана од Обожава ме. Неисполнет тркач. Тело на чипка од риба. Застани. V-вратот и долгиот дизајн. Појавување на гаќичка достапна.

За производот

Купувачите избираат и