.

.

Гаеа екстра девственото маслиново масло со цртичка лимон, 8. мл

Гаеа екстра девственото маслиново масло со цртичка лимон, 8. мл

DEN 159.68

Од стока
Достапно.

Екстра маслиново масло Gaea има вкусно свеж вкус што ќе го сакате. Нашите природно зачинети маслиново масла е пријатна придружба на салати, морска храна и риба или месо на скара. Содржи еден 8,5 мл. Шише маслиново масло. На ГАЕА, нашата цел е да станеме меѓународни амбасадори на производи со врвен маслиново масло и подобар, поздрав, поисполнет начин на јадење-и живеење. Гаеа екстра девственото маслиново масло со цртичка лимон, 8,5 мл.

За производот

Купувачите избираат и