.

.

Јувул Фустани Сонце Фустани Жени Лето Секојдневен Мода Жени Повик Долги Ракави Секси V-Вратот Солидна Dress Пуловер Фустан Сива Хавајски Фустани За Жени На Дозвола

Јувул Фустани Сонце Фустани Жени Лето Секојдневен Мода Жени Повик Долги Ракави Секси V-Вратот Солидна Dress Пуловер Фустан Сива

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.65 " ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина според Табелата Со Големини.Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Производ information : Season : Autumn Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени се Облекуваат.01 "Ракав : 61cm/24. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.USUKEUBust Sleeve Length XLX-Големи 10144094cm/37.Модни Жени Обични Долги Ракави Секси В-Вратот Цврст Есенски Пуловер Фустанкарактеристики : 1.Детални Информации Големина Ве Молиме Проверете Опис На Производот Слики. Одговараат Заumn и Пролет. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 94cm/37. Никогаш Нема да Зажалите Што Ќе Добиете - Женските Летни Фустани Усвојуваат Висококвалитетна Ткаенина Мешавина Од Надворешна Ткаенина, Мека И Дише Фунти Ќе Ви Понудат Првокласна Удобност; Се Грижи Да Не Се Провери; Удобниот И Еластичен Материјал со Едноставен И Еднобоен Обичен Дизајн На Фустан Со Маица Го Прави Овој Летен Мини Фустан Погоден за Обликот на Телото на Повеќето дами.

За производот

Купувачите избираат и