.

.

Женски Без Ракави Лабави Обични Макси Фустани Секојдневен Ками Долг Фустан СО ЏЕБОВИ ХХХЛ

Женски Без Ракави Лабави Обични Макси Фустани Секојдневен Ками Долг Фустан СО ЏЕБОВИ ХХХЛ

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.24" Рамо : 46см/18. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс.50" Половината : 102cm/40.29" ракав : 53cm/20. Што добивате : 1x Женски Фустан Големина : S САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37. Одговара : Одговара на големината.97" колк : 144СМ/56.97" рамо : 49cm/19. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа, коктел или други активности.24" колк : 132см/51. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.80" Рамо : 40cm/15.83" големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 114см/44. Должина : Редовно.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Пол : Жени. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.

За производот

Купувачите избираат и