.

.

Maxair одговара на Изберете: 2010- Форд Мустанг

Maxair одговара на Изберете: 2010- Форд Мустанг

DEN 7168.00

Од стока
Достапно.

* Моторите на прозорецот ACI Power се произведуваат за да ги исполнат или надминуваат перформансите на OE. Квалитетот, издржливоста и сигурноста на сите производи се поддржани од скоро 40 години извонредност во компонентите на системот на вратите. АЦИ прозорецот мотори вклучуваат конектори во стилот на ОЕ. Ford Mustang 6 Cyl 4 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и