.

.

Нулум Рамен Плетен Цврст Тасел Амалија Област Килим

Нулум Рамен Плетен Цврст Тасел Амалија Област Килим

DEN 3935.84

Од стока
Достапно.

Овој килим од 80 проценти јута, 20 проценти памучна рамна ткаена површина се одликува со современ дизајн. Тоа е прекрасно и богато централно парче за секоја просторија. Нулум Рамно Ткаење Цврст Тасел Амалија Област Килим : Рамно Ткаење Во Индија. Направено од 80 проценти јута/20 проценти памук. Жолта. Нема поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

За производот

Купувачите избираат и