.

.

Природни Влакна Круг Колекција 4 ' Круг Кафеава NF363T Рачно Изработени Бохо Шарм Фарма Јута Површина Килим

Природни Влакна Круг Колекција 4 ' Круг Кафеава NF363T Рачно Изработени Бохо Шарм Фарма Јута Површина Килим

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Секојдневниот стил на природни влакна е доволно разноврсен за да се интегрира со сите современи, модерни, боемски и преодни стилови на домашна декоративно детална занаетчиска изработена рачно ткаена конструкцијаизработена од омекната врвна природна јута фибермедиум 0,31-инчна дебелина на купот за елегантен изглед е доверлив бренд и лидер во мебелот за дома повеќе од 100 години, обезбедувајќи квалитет занаетчиство, неспоредлив стил и најнова колекција на природни влакна со тркалезна колекција 4' тркалезна кафеава нф363т рачно изработена бохо шарм фарма јута област килим.

За производот

Купувачите избираат и