.

.

Елф Јуниори Тековната Расположение Одмор Графичка Маица

Елф Јуниори Тековната Расположение Одмор Графичка Маица

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Бади е тука и е подготвен да ги потресе празниците. Прославете го омилениот филм на сите, Елф, Во оваа забавна маичка-гарантирано ќе ја шири Божиќната радост. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина м. пуловер стил. Графички фронт; лесно чувство. ● Нова Линија Кино, Сите Права Се Задржани. 65% Полиестер/35% Вискоза. Машина за перење. Увезени. Елф Празник Графичка Маица за Јуниори.

За производот

Купувачите избираат и