.

.

Бикини за долна облека Ханес девојки, 14+ бонус пакет, големини 6-16

Бикини за долна облека Ханес девојки, 14+ бонус пакет, големини 6-16

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Удобноста, вклопувањето и забавата се соединуваат во бикини на девојчињата без обележја на Ханес. Мека до допир, памучната ткаенина што може да се дише е помека од кога било, исто така! Плус, супер мека лента за половината нема да се распрсне, за дополнително миење на удобност по миењето. Гаранцијата за возење без возење не ги задржува гаќичките од лошо однесување за да останат довербата на местото. Стајлингот со бикини се вклопува удобно малку под колкот, а етикетата без ознаки не значи чешање, досадни ознаки. Достапни во 18-пакет, овие бикини доаѓаат во забавни бои и отпечатоци. Значи, ако барате удобност, вклопување и забава понудена со неодолива вредност, тогаш не барајте повеќе од бикини на девојчињата без обележја на Ханес. Бикини без ознаки - нема етикета за гребење. Помек од кога било. Ринг за дишење, памук. Ниту една облека за возење не останува на место. Мека, кадифен-грб, анти-трн на половината. Ленти со нозе покриени со ткаенини. Бикини - малку под колкот. Лесна грижа - Пред -смарт за одлично вклопување, миење по миење.

За производот

Купувачите избираат и