.

.

Женски Дуксери Женски Дуксери Пуловер Зимска Облека Преголема Бела 2xl

Женски Дуксери Женски Дуксери Пуловер Зимска Облека Преголема Бела 2xl

DEN 558.24

Од стока
Достапно.

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Содржина на зимски пакет : 1 x womentoplong џемпер Табела Со Големина : .52" Ракав : 63см/24.59"големина : ххл Биста : 112см/44. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа.80"Големина : XL Биста : 108см/42.02" Должина : 63см/24.17" Применливи Сцени : секојдневно носење, секојдневно, плажа, дома, Забава, клуб, патување, пешачење.37" Ракав : 59см/23. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Големина : М Биста : 100см/39.80" должина : 65см/25. Големина : Неговата Големина Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина.23" Должина : 61см/24.94" Ракав : 61см/24. Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Полиестер Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење.

За производот

Купувачите избираат и