.

.

Уникатни поволни цени за женски сатен -ноќен ноќен чипка Ками фустан максим со долга облека за пижама ноќна облека

Уникатни поволни цени за женски сатен -ноќен ноќен чипка Ками фустан максим со долга облека за пижама ноќна облека

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Satенски сатен -ноќен дом, чипка на чипка, макси должина, фустан од ками. Луксузна и сензуална, оваа сатенска ноќница со деликатна чипка на чипка ја зрачи женската елеганција. Свилената мазна ткаенина се прескокнува над вашите кривини, додека чипката што детализира на деколте и полите додава допир на романтичен гроздобер шарм. Совршено за посебна пригода или пријатна ноќ, оваа ноќница е сигурна дека ќе ве натера да се чувствувате гламурозно и грациозно. Неверојатно мека и свиленкаста, оваа сатенска ноќница е задоволен од секоја дама која сака да се опкружува со луксуз. Исклучителната чипка на чипка по должината на деколтето и полите додаваат допир на софистицираност и женственост, додека нежната драпера ја размачкува вашата силуета. Без разлика дали уживате во релаксирачка вечер дома или се подготвувате за посебен датум, оваа ноќница ќе ве натера да се чувствувате разгалено и убаво. Оваа сатенска ноќница со трим на чипка е безвременски класик што никогаш не излегува од стил. Нежните, лесни ткаенини се чувствуваат свиленкаста против кожата и убаво драпеа над телото, подобрувајќи ги вашите женски кривини. Единствени поволни цени за женски сатен -ноќен дом, чипка, фустан, максим со долга облека, пижама ноќна облека 97% полиестер 3% спандекс. Увезени. Цврста боја. Пролет лето. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Купувачите избираат и