.

.

Монарх Трпезарија Стол 37 Ч Капучино Темно Кафеаво Седиште

Монарх Трпезарија Стол 37 Ч Капучино Темно Кафеаво Седиште

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Монарх 2 Парче Јадење Стол Во Капучино заврши јас 1175 MNQ2777 Карактеристики лесен чист материјал за изглед на кожа. Великодушно обложени седишта. Удобен дизајн на скалилата. Заврши : Капучино / Кафеава. Сет вклучува 2 столици. Рамка Заврши : Капучино; Темно кафеава. Материјал За рамка : Произведено дрво. Материјал На Рамката На седиштето : Произведено дрво. Број На Предмети Вклучени : 2. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 37". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 17". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 20". Вкупна Тежина На Производот : 11 килограми.

За производот

Купувачите избираат и