.

.

Softspikes ProSoft Четка

Softspikes ProSoft Четка

DEN 1040.00

Од стока
Достапно.

Четката Softspikes Pro Soft има двојни влакна за дурометар за чистење клубови и Шила, екстра долга контурна рачка за лесно држење и клипови за торба за лесна употреба. ДВОЈНИ ДУРОМЕТАРСКИ ВЛАКНА; за чистење клубови и шила. ПРАКТИЧНО; Клипови до вашата торба за голф за лесен пристап. Нема потреба да копате во џебови за вашата четка. DESIGNОНОМСКИ ДИЗАЈН; Одговара на контурите на вашата рака. ПРЕМИУМ КАРАБИН; за лесно сечење и откачување на вашата торба. ГО ОЛЕСНУВА ЧИСТЕЊЕТО; го ПРАВИ отстранувањето на нечистотијата и калта од палките и шилците ветре.

За производот

Купувачите избираат и