.

.

Калавеј Голф Гпс Бенд

Калавеј Голф Гпс Бенд

DEN 3504.00

Од стока
Достапно.

Калавеј Голф ХР Бенд комбинира елита, НА курсот ГПС перформанси со елегантен, стилски фитнес бенд. На курсот добијте точни растојанија До Предниот Дел, Центарот и Задниот дел на зелената боја заедно со чувар на резултати и функција за растојание на истрел. Далеку од курсот, нашата фитнес компонента го следи вашиот пулс, чекори, одење на далечина, согорени калории и шема на спиење за да ви помогне да живеете поздрав живот! Способноста Bluetooth ви овозможува да ги зачувате резултатите од голфот и фитнес статистиката на вашиот паметен телефон користејќи ја нашата бесплатна АПЛИКАЦИЈА, како и да примате текст, повик и други известувања директно до вашиот зглоб! - Преоптоварен со над 38.000 терени за голф ширум светот-Точни растојанија до предната, централната, задната страна на зелената боја-Следете ја вашата брзина на слушање - Следете ги чекорите и растојанието одеше-Следете ја вашата шема на спиење.

За производот

Купувачите избираат и