.

.

Landau цел ден женски два џебни предни јакна, стил 3507

Landau цел ден женски два џебни предни јакна, стил 3507

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Сигурно ќе дадете изјава во оваа современа загрева јакна со механичко истегнување. Нудејќи затворање на предвремени предвремени, вратот на накит и манжетната со ракави со ребра, ова загревање има сè што ви треба за да останете да се движите. Одликувајќи се со два пространи џебови од врвен влез, странични отвори и пикадо од задниот дел на половината, обезбедува исклучително обликување и стил. Погледнете одлично на работа или каде и да ве однесе животот. 65% полиестер / 35% памучен механички истегнување со двојка со четкана завршница за меко удобно чувство што дише во текот на денот. Лесна грижа и живописни бои траат подолго . 2 џебови на лепенка. Странични отвори за леснотија на движење. Современото прилагодено за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. Средна должина : Редовна 28 1/8 ". Снеп предна јакна. Плетата манжетна ги задржува ракавите каде што ги сакате.

За производот

Купувачите избираат и