.

.

Пижами Со Долги Ракави Удобност На Вратот На Екипажот Одговара На Пижами За Жени, Комплет од 2 парчиња

Пижами Со Долги Ракави Удобност На Вратот На Екипажот Одговара На Пижами За Жени, Комплет од 2 парчиња

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Дводелните удобни комплети за одмор на мечката нудат совршена облека за спиење за жени. Комплетот вклучува пријатна плоча со долг ракав и меки фланелни панталони, обезбедувајќи координиран и удобен изглед. Дизајниран да биде мек, лесен и дише, обезбедувајќи чувство на слободен проток. Без разлика дали сакате да ги носите во текот на денот дома или за време на спиење, овие се совршени и за дење и за ноќе. Комплет За Пижами За Жени-Удобен врв и панталони за пижами, што ќе ви овозможи удобно да се опуштите. Нејасен Сет За Пижами-Чувствувајте се топло и пријатно додека ја носите нашата облека за спиење за време на студената сезона или ноќе. Соодветни Комплети За Жени-задолжителна облека што одговара на 2 парчиња за да ве одржува стилски додека се опуштате. Удобна Облека за Спиење - Опуштете се и спијте добро носејќи го нашиот најудобен комплет за облека за спиење. Мека и Мека Пижама - направена е со мека ткаенина за лесно, дише и удобно чувство. 90 % Полиестер, 10% Спандекс. Увезени. Машинско Перење.

За производот

Купувачите избираат и