.

.

Лесни улични аба удобни станови

Лесни улични аба удобни станови

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè. Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бенд гарантира правилно вклопување. Подобрено со ултра лесен лесно движење од лесна улична мансар и лесна лесна флекс-надворешна плоча. Овој современ класик е исклучително разноврсен и може да ја комплиментира вашата гардероба. Лесна флекс -надворешна плоча за целодневна удобност. Современа потпетица со низок блок. Истегнете за вклопување и удобност.

За производот

Купувачите избираат и