.

.

Патување Колекција Жени Марек Зашилени Пумпи Со Средна Пета

Патување Колекција Жени Марек Зашилени Пумпи Со Средна Пета

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Покажете елегантен стил во пумпата за возбуда Со Колекција На Патувања. Овие пумпи со зашилени прсти имаат меки вештачки горни велур и детали за возбудување на прстите. Слаби стилето високите потпетици додаваат совршена висина на овој класичен дизајн на пумпата. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 2 3/4-инчи. Тип На Пета : Пета . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачки Велур. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

За производот

Купувачите избираат и