.

.

Нов стандарден замена на предниот патник на браникот, се вклопува во 1984 година- Пикап на Тојота

Нов стандарден замена на предниот патник на браникот, се вклопува во 1984 година- Пикап на Тојота

DEN 1550.40

Од стока
Достапно.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден крај на предниот браник на патничкиот пат. Тој е дизајниран да го замени постојниот крај на браникот. Тоа одговара на вашиот пикап на Toyota од 1984-1988 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нов стандарден замена на предниот дел на патничкиот браник крај, се вклопува во 1984-1988 година пикап на Тојота изработен од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

За производот

Купувачите избираат и