.

.

Цврст Стерлинг Сребро Официјален Универзитет Во Колорадо Мали Пост Обетки Обетки

Цврст Стерлинг Сребро Официјален Универзитет Во Колорадо Мали Пост Обетки Обетки

DEN 294.24

Од стока
Достапно.

Материјал : Примарна Чистота : 925 финиш : Полиран Должина На Предметот : 12 mm Plating : Rhodiumlicended Од : Ncaamanufacturing Процес : Ласерски Cut Material : Примарен : Serliverwidhth На Ставка : 17 Mmproduct Тип : Накит Тип Накит : Обеткипол : Женскиматеријал : Примарна - Боја : Бело Затворање : боја на Пост И Туркање : Сребрена Тонерелативна Големина : Мал град / Држава / земја : Колорадолиценцирана Организација : Универзитет Во Колорадолиценциран Преку : Логоарт Доо Накит Внатрешна Категорија Логоарт Колегиум Универзитет во колорадо Вклучена Е Елегантна Кутија за обетки. 925 СРЕБРО ГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат 925. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

За производот

Купувачите избираат и