.

.

Брилијантност фино накит девојки кристално виолетова срце, сина крст, розови обетки за обетки од пеперутка, парови

Брилијантност фино накит девојки кристално виолетова срце, сина крст, розови обетки за обетки од пеперутка, парови

DEN 320.00

Од стока
Достапно.

Ова девојки кристално виолетово срце, сино крст, розови обетки од пеперутка обетки поставени од Brilliance Fine Jewelry ќе изгледаат убаво со која било облека и за секоја пригода. Забавните, шарени дизајни навистина ќе додадат талент во нејзиниот стил и ќе ја натераат да се истакне од толпата. Вклучен е пар сини крстови, пар виолетови срца и пар розови и бели пеперутки. Сите обетки од обетки од Стерлинг-Силвер се истакнуваат со кристали за убав завршен допир. Сетот доаѓа во симпатична кутија за подароци. Тоа е идеален подарок за празници, родендени и други специјални прилики. Брилијантност фино накит девојки кристално виолетово срце, сино крст, розови обетки за обетки од пеперутка. Вклучен е пар сини крстови, пар виолетови срца и пар розови и бели пеперутки. Безбедносни грбови за безбедно и удобно вклопување. Вклучена кутија за подароци. Земја на потекло : САД или увезени.

За производот

Купувачите избираат и