.

.

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно „Апстракт портрет“ боја - бела, црна боја

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно „Апстракт портрет“ боја - бела, црна боја

DEN 639.68

Од стока
Достапно.

Апстракт портрет, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Апстрактна Avenue Wall Art Art Canvas Prints 'Апстрактна портрет' Боја - бела, црна : ова уметничко парче има хоризонтална ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и