.

.

Листови Налепници Со Ласерски Број На Алабет Водоотпорни Налепници Со Букви За Дипломирање Самолепливи Букви Винилни Броеви За Автомобили Со Прозорска Врата Број

Листови Налепници Со Ласерски Број На Алабет Водоотпорни Налепници Со Букви За Дипломирање Самолепливи Букви Винилни Броеви

DEN 169.76

Од стока
Достапно.

Широко Користен : нашето шиење лисја од детелина на лепенка може добро да ја украси вашата облека, палто, перници, шал, ќебе, фустан, фармерки, панталони, шорцеви, Маица, ранци, чанти, чанти, чевли, капи, завеса, валкани навлаки од ткаенина или поправки на дупки, донесете му на вашиот костим уникатни и специјални украси. Јаже Од 10 Јарди : Пакетот вклучува 10 јарди (9,1 м) трим за плетенка од плетенка вкупно, широк 0,2 инчи(5 мм), дебелина од 1 мм, доволна количина за употреба. Етнички Памучен Кабел : Изработен со полиестерски памук, мек и силен, безбеден за изработка и домашни миленици,еколошки и издржлив, удобен за носење. Жици за Изработка На Накит : памучните жици може да се нанесат за правење ѓердани, нараквици и повеќе занаети. Одговара накит одлуки Приврзок наоди (ѓердан или нараквица, обетка висат приврзок и др) или други рачно изработени наоди занаети. Везена Лента : етничката лента е двострана облога за везење, црвената е главната боја, шарено преплетување, светли бои, прекрасен стил. Широка Примена : етничкиот кабел е идеален за изработка на накит поради живописната боја и издржливата карактеристика, одличен за правење украсни чанти, ремени, кошули или фустани, услуги за забави или пакување подароци и кутии.

За производот

Купувачите избираат и