.

.

Асортиман на топ -вода во бунтовниците во бунтовниците

Асортиман на топ -вода во бунтовниците во бунтовниците

DEN 351.20

Од стока
Достапно.

Бунтовничките мами започнаа со тенок миноу мами направен од пластика наместо дрво, што обезбеди постојани перформанси и издржливост. Денес, Rebel ја произведува најоддалечената линија на реални "kritter " crankbaits и врвни водни мами за бас, пастрмка, панфис, walley и многу повеќе. Новите мами на бунтовниците на бунтовниците обезбедуваат поголема безбедност и одржливост, додека им овозможуваат на риболовците пристап до водите само за борба. Без разлика дали ги учите децата да фатат пастрмка од јасен проток или бас риболов со добар пријател, бунтовниците на бунтовниците се таму. Rebel Topwater2- 3 Pktopwater 2 3-пакет.

За производот

Купувачите избираат и