.

.

Икеа Целосна рамка За Кревет Со Двојна Големина, фурнир од пепел со кафеава боја, Луреј 4204.1158.3022

Икеа Целосна рамка За Кревет Со Двојна Големина, фурнир од пепел со кафеава боја, Луреј 4204.1158.3022

DEN 5168.00

Од стока
Достапно.

Избришете го со влажна крпа и благ чистач.Избришете ја со чиста крпа. Рамка за кревет, висока : Глава/подножје : Честички, МДФ отпорен НА Влага, Лесонит, фурнир Од Пепел, Дамка, Проѕирен акрилен лак, Печатена акрилна боја,., Абс пластика, Хартија, Хартиена Постела : Честички, МДФ отпорен НА Влага, Лесонит, Хартија, фурнир Од Пепел, Дамка, Проѕирен акрилен лак, Печатена акрилна боја,., Хартија, абс пластика, хартија Летва кревет база : Слој залепени ребра : Бука фурнир, Бреза дрво, Лепило смола како слој лента : 100% полиестер, 100% полипропилен - димензии На Производот Должина : 78 3/8 "Ширина : 59" висина на Таблата : 15 "висина на Главата : 39 3/8" должина На Душекот : 74 3/8 "ширина На Душекот : 53 1/8" Должина : ширина од 199 СМ : 150 см висина на Подножјето : 38 см висина на главата : 100 См Должина на душекот : 189 см Ширина на душекот : 135 см - душекот И постелнината се продаваат одделно. - Добро е да се знае за овој производ е потребен зрак за поддршка НА центарот СКОРВА. Ако купувате во продавницата, мора да ја земете СКОРВА одделно. Ако го купите вашиот кревет преку интернет, вклучена Е СКОРВА. Основата на креветот со летви е вклучена во цената, но се зема одделно. Додадете 2 или 4 кутии за кревети На икеа за да создадете многу дополнителен простор за складирање. Комбинира со друг мебел во серијата икеа.

За производот

Купувачите избираат и