.

.

Вофедио Фустани За Жени Секојдневен Цврст Фустан Абаја Фустан Со Долги Ракави Под Фустан Женски Фустани Бел Фустан Жени

Вофедио Фустани За Жени Секојдневен Цврст Фустан Абаја Фустан Со Долги Ракави Под Фустан Женски Фустани Бел Фустан Жени

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.86 " Должина : 77см/30.43 " Должина : 78см/30. Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат.89" Женска Мода Секојдневен V-Вратот Краток Ракав Ремен Отворен Грб Секси Принт Фустан специфики : Сезона : Лето, Пролет : Женска Прилика : Дневно, Партиматеријал : Рендана Млечна Облека Должина : РЕДОВЕН ТИП НА ШЕМА : ПЕЧАТЕН СТИЛ : МОДА, Должина на ракавот за СЛОБОДНО време : карактеристики со кратки ракави : } материјал е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење.01 " Должина : 79см/31.16 "Половината : 98cm/38. Пакетот вклучува : 1 Парчиња Фустан.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.65 "Половината : 90см/35. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.16" Должина : 81cm/31.58 " Должина : 80cm/31.73" Половината : 102cm/40.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.

За производот

Купувачите избираат и