.

.

Фрида Бебе-Бебе Главата Гушкање Четка За Коса + Стајлинг Чешел Во Собата

Фрида Бебе-Бебе Главата Гушкање Четка За Коса + Стајлинг Чешел Во Собата

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Чувајте ги бебињата направи мазни со оваа глава-гушкање, супер мека четка + стајлинг чешел. Нежно четкајте ја косата од скалпот кон советите за коса за рамномерно распределување на природните масла. Вклучува, четка за гушкање Со Глава, Чешел За Стилизирање + Прицврстување-Во Случај ЗА ГУШКАЊЕ СО ГЛАВА за складирање : уникатните флексибилни контури на дизајнот до главата на бебето за мека и нежна масажа + стајлинг. МЕКИ + НЕЖНИ ВЛАКНА : четка со меки влакна идеална за измазнување на косата и стимулирање на скалпот. ЧЕШЕЛ ЗА СТИЛИЗИРАЊЕ : Чувајте ги бебињата мазни и скроти со овој чешел за стилизирање. БЕЗ ЗАФАТ за ЛИЗГАЊЕ : дизајн на дланка со ремени за удобност за употреба со една рака. СЛУЧАЈ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Чувајте ги вашите алатки уредни и уредни додека обезбедувате бебето да изгледа уредно и скроти. ШТО ИМА ВНАТРЕ : 1 Четка За Коса, 1 Чешел За Коса + 1 Кутија за Складирање.

За производот

Купувачите избираат и