.

.

Се прашуваат сандали за затнување на девојчињата на нација, Ева

Се прашуваат сандали за затнување на девојчињата на нација, Ева

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Кул бои, прилагодлива кука и лента за јамка и контурирана стапало ги прават овие сандали за затнување од Wonder Nation, мора за вашето малечко! Со надворешните страни на влечење, овие сандали се совршени за сите нејзини активности на отворено. Каиш на грб. Контурирана нога. Влечење на влечење. Перфориран горен. Задебелени, светли бои. Ева горниот и надворешната страна. Место чисто. Увезени. Зајаснете сандали за девојчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и