.

.

Чудо нација бебе и дете девојче Страпки Танкини, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете девојче Страпки Танкини, големини 12м-5Т

DEN 159.68

Од стока
Достапно.

Оваа чудо нација Страпки Танкини ќе ја возбуди и подготви за сонце, песок и забава. Малите детали го прават тоа екстра-специјално-таа ќе го сака повеќебојниот врвен врв и дното на контрастот. Мека ткаенина за истегнување ќе ја задржи целодневната удобна, што го прави совршен избор без разлика дали е на плажа или базен. Исклучиво на. Материјал : 84% полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Танкини. Врвни карактеристики : пуловер; лажички врат; ленти за крцкање. Крајни карактеристики : повлекување; Контрастна трим. Девојче за бебиња и мали деца, кои се одвиваат со 2 парчиња танкини од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и