.

.

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми

DEN 1055.84

Од стока
Достапно.

Подигнете го омилениот есенски изглед со Wiladeen Boot од Brinley Co. Овој ретро-шик чизми има патент за заден потпетици за леснотија на пристап и акцент на плетенка. Удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ ™ и мека веганска кожа го комплетираат овој екстра-широк дизајн на теле. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и