.

.

Атлетски работи машка бујна широка ширина атлетски чевли

Атлетски работи машка бујна широка ширина атлетски чевли

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Атлетски дела : Бела меки за патики за патики. Нежните материјали направени од човекот во спортска патика за обука на атлетски тренинзи со шиење и целокупни акценти. Овој стил е фанатичен погоден за широко стапало. Последните и надворешните страни се и широки ширина, други карактеристики вклучуваат : • Две бои EVA Outsole • Подготвена јака и јазик • 1 1/2 инчен ѓон • Меморија за пена во меморија • чипка нанапред • надворешна боја и последни се ширина на ширина атлетски дела Менс Атлетски бучен .

За производот

Купувачите избираат и